Доставка води для офісу в Одесі

Вода для офісу в Одесі
на найвигідніших умовах

Купити кулер в Одесі за ціною виробника. Доставка води для кулера і кулери в оренду від Фаст Вотер.
Питна вода для офісу життєво необхідна, тому що протягом робочого дня середньостатистична людина випиває не менше 3 склянок. Якщо говорити про приготування чаю і кави, то води потрібно ще більше. При цьому, на смакові якості напоїв сильно впливає склад води.

Якщо ви нальєте в чайник звичайну воду з-під крана, то відчуєте гіркуватий присмак. Важкі метали та мінеральні речовини в складі сприяють утворенню нальоту на нагрівальних елементах чайника. Саме тому краще замовити бутильовану воду в офіс і встановити для розливу кулер.

Обсяги споживання води

Організувати доставку води в офіс бутлями набагато вигідніше, ніж купувати пляшки. По-перше, в стандартному бутлі для кулера передбачений обєм 18,9 л, а це 19 літрових пляшок води, які можна щодня пити в сирому вигляді. По-друге, вам не потрібно піклуватися про утилізацію тари, так як постачальник обмінюють порожні бутлі на свіжу воду.

Окремої уваги варта рутина по доставці води. Її компанія бере повністю на себе. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на кнопку замовлення нового бутля в сервісі, і в зручний час вам підвезуть свіжу воду. Доставщик не тільки принесе в офіс нові бутлі, а й встановить їх на кулер. В цілому, на доставці води в офіс можна економити більше 200 гривень на місяць.
Вигідна доставка води в офіс

Залежно від інтенсивності споживання води, для офісу оптимально замовляти від 4-х бутлів води в місяць. Якщо ви отримання дозволу на доставку води в Одесі, то покупка буде обходитися з максимальною вигодою для вашого бізнесу.

Ми порахували, що за 3 місяці ви економите 600 грн. При цьому, вам не потрібно оформляти самостійно замовлення через чат-бот або зателефонувати оператору. Уточнюйте умови доставки води для кулера в офіс на нашому сайті або задайте питання в соціальних мережах.
Зручніше замовити
за номером телефону?
Залиште свій контактний номер і ми негайно зв'яжемося з вами для оформлення замовлення